Kampania TRND- Vizir 3w1

lipca 16, 2018

Już jakiś czas temu ja i moi znajomi, których obdarowałam kapsułkami przetestowaliśmy kapsułki Vizir 3w1. Wystarczy tylko kilka kroków, aby być zadowolonym z prania. Kapsułki Vizir są bardzo poręczne i łatwe w użyciu. Wystarczy włożyć kapsułkę do bębna i położyć na niej ubrania a następnie rozpocząć cykl.

Nie ma konieczności dodawania płynu lub proszku do szufladki. Kapsułka świetnie się rozpuszcza i tworzy pianę. Po skończonym cyku, w łazience i na ubraniach czuć woń pięknego zapachu, który utrzymuje się całkiem długo.

Kapsułki świetnie dają radę z każdymi kolorami. Pozostawiając pranie miękkie, czyste i przyjemne. Produkt bardzo dobrze dba o nasze ubrania. 1 kapsułka Vizir wybierze aż 5 kg ubrań, która pierze, wybiela i nadaje blask tkaniną. Pamiętajmy jednak, aby temperatura była wysoka, bo w niskich tak dobrze nie wypierze naszych ubrań.

Szczerze polecam kapsułki Vizir 3w1 to łatwość i przede wszystkim skuteczność dobrego prania. Z moich testów i ankiet, które rozdałam znajomym i rodzinie- Każda z osób potwierdziła skuteczność Vizir 3w1 a, aż 18 na 20, kupi produkt i przetestuje ponownie.

3 komentarzy

  1. miłego testowania, ja bardzo lubie te kapsułki :D

    OdpowiedzUsuń
  2. Również brałam udział w projekcie, moje spostrzeżenia są takie, że kapsułka jest prosta i wygodna w użyciu, w całości się rozpuszcza podczas prania. Można ją stosować i do bieli i do kolorów, jednak ma problemy z wypraniem mocnych zabrudzeń, np. ze skarpet. Wyprane ubrania nie są tak miękkie jak przy użyciu dodatku płynu do płukania, natomiast pranie bardzo świeżo pachnie.

    OdpowiedzUsuń

- Dziękuje za każdy miły komentarz i obserwacje :)
- Wyłączona weryfikacja.
- Spam i obraźliwe komentarze nie będą tolerowane.
- Na pytania odpisuje w komentarzu.